Folia tunelowa

Sprzedawana przez nas folia ogrodnicza przeznaczona jest do pokrycia konstrukcji tunelowych. Mają wszechstronne zastosowanie jako osłona upraw zarówno w rolnictwie, ogrodnictwie jak i leśnictwie. Zastosowanie folii ogrodniczych pozwala chronić rośliny przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych jednocześnie pozytywnie wpływa na wzrost roślin co prowadzi do wzrostu wydajności upraw.

Folia wyprodukowana jest przez znane i cenione firmy WARTER Polymers jej marka OBR S.A, która pochwalić się może już kilkudziesięcioletnim doświadczeniem oraz GARDENVIT. Fakt ten sprawia, że spełnia ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Trzywarstwowa struktura folii oraz dobór odpowiednich surowców, stabilizatorów oraz doświadczenie sprawiają że produkty są najwyższej jakości.

Właściwą elastyczność, wytrzymałość, odporność jak również odpowiednią przepuszczalność światła zapewniają dwie zewnętrzne warstwy. Trzecia wewnętrzna pełni funkcję termoizolacyjną - zatrzymuje większą ilość promieni ciepła w ciągu dnia, a oddaje je nocą co sprawia, że temperatura w tunelu z naszej folii jest kilka stopni wyższa niż w tunelu, gdzie wykorzystana została tradycyjna folia.

Aktywne filtry